|
Gdzie powtarzam? Pisałem, że nie podobała mi się pasywność w kryciu i brak doskoku a Ty piszesz jakieś kocopoły o aktywnej obronie.... Gra stoperów była świetna, gra obronna całego zespołu zwyczajnie słaba. To że nasi obrońcy musieli blokować światło bramki wynikało z pasywności w grze obronnej we wcześniejszej fazie akcji.
|