s1mone napisał(a):

"druga połowa to była aktywna obrona, a nie stanie w polu karnym jak za Brzęczka." (C) Drozd.
Aktywnie to broniliśmy się co najwyżej w polu karnym, jak już się nam w tyłku paliło[...]
O czym ty w ogóle piszesz to ja nie wiem, bo ewidentnie zaliczyłeś totalną odklejkę od rzeczywistości.
|
Nic nam się nie paliło, wycofanie się głęboko to była premedytacja, dzięki temu większość strzałów była blokowana, a do tego trzeba zdecydowania i aktywności, a nie stania jak za Brzęczka.
Najpierw powtarzasz to co ja napisałem, a za chwilę orzekasz, że to odklejka od rzeczywistości, pocieszny jesteś.