s1mone napisał(a):

|
Edit:Jeszcze skomentuje ocenę Lucjusza nt Moltenisa. Co musi zrobić stoper, żeby zasłużyć na dychę? Strzelić 6 goli czy jak? Dla mnie to był fenomenalny występ .
|
Kasować wszystko i wszystkich, rozdawać z tyłu dobre piłkeczki tj lagi na dokładność centymetra. Borys zagrał bardzo dobrze, jestem surowy co do wysokich ocen. Zastanawiałem się nad 9
