Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28106
Stary 15.02.2023, 10:31
Infirmacje na temat kontuzji Bashy.
Wedle wstępnych badań Basha ma naderwany mięsień i czekają go dwa-trzy tygodnie przerwy (ale wiemy jak jest).

W związku z tym zostajemy z Sapałą (który podobno nie jest gotowy do gry po całym obozie przygotowawczym), Dudą, na ławce Szywacz i Talar. Dobrze to nie wygląda, bo Basha mimo pewnych wad ogarniał środek pola.

Oby to były tylko dwa tygodnie.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 15.02.2023 o godz. 10:33.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując