Infirmacje na temat kontuzji Bashy.
Wedle wstępnych badań Basha ma naderwany mięsień i czekają go dwa-trzy tygodnie przerwy (ale wiemy jak jest).
W związku z tym zostajemy z Sapałą (który podobno nie jest gotowy do gry po całym obozie przygotowawczym), Dudą, na ławce Szywacz i Talar. Dobrze to nie wygląda, bo Basha mimo pewnych wad ogarniał środek pola.
Oby to były tylko dwa tygodnie.