Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#284
Stary 11.02.2023, 11:13
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Za tydzień jedziemy do Gdyni więc mecz z kandydatem do awansu/baraży.
Ponoć Basha tylko naciągnął mięsień ale mam nadzieję, że trener przygotuje "plan B" na środek.
Niech pauzuje jak najdłużej. Wczoraj najgorszy na boisku.
Odpowiedz cytując