Wyświetl pojedynczy post
Książę Palownik
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 08.02.2023, 10:20
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Mecz z Lechem gdzie anulowano gola Ondraska przy stanie 1-0.
Zdaje się, że Colleya (Ondrasek rzekomo faulował). Ale mniejsza o rejestr niezaliczonych bramek... Fakty są takie, że mieliśmy tu i ówdzie pecha, jednakże prawie każda drużyna może mówić o jakimś mniejszym lub większym pechu.

Prawda jest taka, że w ogólnym rozrachunku nasza obecna pozycja jest rezultatem pewnych trwałych, patologicznych procesów toczących zarządzanie Wisłą.

Spójrz na ostatnie ruchy - Wachowiak odchodzi do Stali, transfer definitywny. Kosztował nas 600k PLN. Kto tego gościa obserwował? Kto go zaaprobował (aprobata musiała być mocna skoro tyle pieniędzy na niego wydali).? Jakie konsekwencje poniosła ta osoba?

Nie mówię już o Fazlagiciu, to jest mega wtopa, szczyt szaleństwa.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując