ciacho napisał(a):

|
Dolne E i całe C. Nie wiem ile tego jest... z 11 tys?
|
Uuu lipnie strasznie.
Trybuna C ma 5800 widzów, a trybuna E w całości ma 8 933 więc pewnie połowa z tego zatem 4500 czyli mniej więcej tak jak napisałeś.
Ciekawe jak to na C będzie wyglądać, czy przypadkiem nie wyjdzie tak, że Ci co siedzą na innych sektorach przyjdą na C, będą chcieli sobie siedzieć i szukać swojego numerowanego miejsca.