Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91275
Stary 29.12.2022, 18:12
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Jak nie jest hard reset? Znowu zmiana głównej mysli, tzn teraz Kiko i zaciąg Hiszpanów nas zbawi, sporo transferów do oraz z klubu. To jest kolejny hard reset i oby w końcu wypalil
Zobaczymy po ilości ruchów in oraz out.

Jak na wiosnę wyjdzie w 1 składzie 3-4 nowych zawodników to będzie umiarkowane trzęsienie ziemi. Na jesień wyszło ich 9-10.

Za bardzo nic innego nam nie pozostaje, jak łapać się brzytwy byle się zakręcić w strefie barażowej.
Odpowiedz cytując