Jaroo1 napisał(a):

|
Jak nie jest hard reset? Znowu zmiana głównej mysli, tzn teraz Kiko i zaciąg Hiszpanów nas zbawi, sporo transferów do oraz z klubu. To jest kolejny hard reset i oby w końcu wypalil
|
Zobaczymy po ilości ruchów in oraz out.
Jak na wiosnę wyjdzie w 1 składzie 3-4 nowych zawodników to będzie umiarkowane trzęsienie ziemi. Na jesień wyszło ich 9-10.
Za bardzo nic innego nam nie pozostaje, jak łapać się brzytwy byle się zakręcić w strefie barażowej.