Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91090
Stary 29.11.2022, 10:53
tomytom napisał(a):Wyświetl post
- najlepszy okres gry w ostatnich xx (?) latach był jak nie płaciliśmy za grę (chyba za Stolara to było), więc może w tym upatrywać pierwszego cudu?
Ja jako czynny kibic od około 1995 roku niestety nie widzę obecnie światełka w tunelu. Bez włożenia DUŻYCH pieniędzy to w najlepszym razie wegetacja w ogonie I ligi.
A jakie to są DUZE pieniądze? Czy naprawdę musimy mieć budżet aż 5x większy od reszty klubów żeby awansować do esa?

Dużo rzeczy się nie zgadza w klubie i pionie sportowym, ale nawet patrząc na ruchy do końca ubiegłego okna akurat środki przeznaczone na transfery były w czubie 1 ligi, a nie w ich ogonie.

Zbyt wielu ludzi w innych klubach, z inną kadra pokazywało że niemożliwe nie istnieje. U nas niestety jest od dawna negatywna strona tego powiedzenia
Odpowiedz cytując