Wyświetl pojedynczy post
nero
Hanys
 
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91089
Stary 24.11.2022, 18:19
tomytom napisał(a):Wyświetl post
- najlepszy okres gry w ostatnich xx (?) latach był jak nie płaciliśmy za grę (chyba za Stolara to było), więc może w tym upatrywać pierwszego cudu?
Ja jako czynny kibic od około 1995 roku niestety nie widzę obecnie światełka w tunelu. Bez włożenia DUŻYCH pieniędzy to w najlepszym razie wegetacja w ogonie I ligi.
Może nie było pieniędzy, ale był strach przed wpierd.olem od kumatych, a teraz jest kółko wzajemnej adoracji zatem nie powtórzy się to czego byliśmy świadkiem czyli dobra gra bez kasy.
MECZE, BRAMKI, SKRÓTY WISŁY Z 20 LAT.

Ponad 1000 GB - coś potrzeba pisz na PW lub e-mail [email protected]

22 płyty DVD, a na nich cały sezon 2017/18 i 2018/19 (mecze, skróty, bramki) oddam za 100 zł + koszt wysyłki
Odpowiedz cytując