Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91088
Stary 24.11.2022, 16:06
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Ciężko mi uwierzyć, że snujący się po boisku oldboj Basha ma 40k kontraktu. Jeśli tak jest, to osoba, która jest za to odpowiedzialna, powinna być wywieziona z Reymonta na taczkach.
teraz pytanie, czym rozni sie np taki casus jak powyżej od z ustanowienia pensji na pamietnym poziomie dukatowi i marzenie ?
Odpowiedz cytując