Patryko napisał(a):

|
Ciężko mi uwierzyć, że snujący się po boisku oldboj Basha ma 40k kontraktu. Jeśli tak jest, to osoba, która jest za to odpowiedzialna, powinna być wywieziona z Reymonta na taczkach.
|
teraz pytanie, czym rozni sie np taki casus jak powyżej od z ustanowienia pensji na pamietnym poziomie dukatowi i marzenie ?