|
Pożegnać to niestety trzeba wszystkich którzy tam w klubie pamiętają tzw. "Wielką Wisłę" .. Ich czas minął. Przede wszystkim musza sie zmienić ludzie od przygotowania fizycznego ( w tym Urban) Na duże zmiany wlascicielskie niestety nie liczę bo nie widzę chętnego do przejęcia klubu (w wejście Kwietnia jakoś nie wierzę) Najbardziej boję się ruchu z wagonem szrotu który przyjedzie w zimie.. Dwa mecze na początku rundy wygrają a później będzie to co zwykle.
|