Wyświetl pojedynczy post
speedfashion
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#141
Stary 05.11.2022, 11:29
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Colley na ławkę jako pierwszy. Ja nie rozumiem jak można tak jechać na opinii, kolejny mecz zawala bez konsekwencji...
Niestety masz rację. Osobiście lubię Colleya i podobają mi się niektóre aspekty jego gry, ale ostatnio nie ma dobrej serii. Powinien usiąść na ławce, choć może to akurat taki typ zawodnika, który potrzebuje zaufania i musi dobrze wejść w mecz (inną kwestią jest to, czy Wisłę stać obecnie na dawanie zaufania).
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując