wolfy napisał(a):

|
Colley na ławkę jako pierwszy. Ja nie rozumiem jak można tak jechać na opinii, kolejny mecz zawala bez konsekwencji...
|
Niestety masz rację. Osobiście lubię Colleya i podobają mi się niektóre aspekty jego gry, ale ostatnio nie ma dobrej serii. Powinien usiąść na ławce, choć może to akurat taki typ zawodnika, który potrzebuje zaufania i musi dobrze wejść w mecz (inną kwestią jest to, czy Wisłę stać obecnie na dawanie zaufania).