smolarek999 napisał(a):

Basha zajebał bo powinien być na ławce z to była druga akcja gdzie musiał grać zachowawczo bo miał już kartkę.
Druga sprawa że Broda z tych meczy co grał to właściwie nic nie uratował. Pytanie ile by Mikołaj z tego wyciągnął
|
Ale co ma tu bramkarz do ratowania? Tu normalnie powinno być 3:0 do przerwy dla nas.
Aha. Rodado tragedia. Właściwie poza Łasickim i Fernandezem same ogóry. Już nawet Balta więcej wniósł z przodu niż Basha czy Młyński. Co z Żyro?
Mimo słabej gry pewni siebie i jazda bo my jesteśmy Wisła Kraków i mamy rozpierdalać. W imię Boże ciąć frajerów równo z trawą. A po meczach chodzić na kremówki.
Naszym motto: Panowie, kiełbachy do góry, rąbiemy ich w kakao! Siekać frajerów, do piachu z nimi! Wślizg, wślizg, wślizg!