|
Serek,
prosze Cie, nie wycieraj geby Obidzinskim.
Ten gosc pracowal w kilkunastu miejscach i wszedzie odniosl zamierzone efekty. Dopoki byl w Krakowie, jako tako to wygladalo. I sportowo i finansowo.
Od kiedy zaczal rzadzic Dawidek mamy zjazd i sportowy i finansowy. DO tego spotkania, ze brakuje 15 mln zlotych. To raczej nie jest zasluga obecnego prezesa tylko poprzedniego.
A pisanie, ze Obidzinski mial inne zdanie w kwestii budowy budzetu jest zwyklym chamstwem wobec czlowieka, ktory cos temu klubowi dal innego niz poglebiajace sie dlugi i spadek.
|