KOALIK napisał(a):

Jedno jest pewne - Wisła wystawiona oficjalnie na sprzedaż i bez balastu w postaci legend, TS-u czy środowisk kibicowskich to klub z ogromnym potencjałem, który może odgrywać rolę absolutnego dominatora w Polsce i grać regularnie w fazie grupowej Ligi Mistrzów.
Ostatnie lata wskazują komu odpowiada blokada Wisły.
Im gorsza sytuacja, im gorsze wyniki, tym lepiej dla środowisk kibicowskich, TS-u, legend czy różnych fałszywych odnowicieli, którzy za grosze przejęli największy klub w Polsce (obok Legii), doprowadzili do spadku i w poczuciu nietykalności robią co chcą.
Jak ten nowy i kolejny fałszywy odnowiciel: Pisuar Prezes - Prezesik, Figurant - Figurancik, Jego Ekscelencja Władysław - Władek - Władeczek Nowak - Nowaczek, Chłoporobotnik w gumofilcach z Sekty Błaszczykowskiego! Ole!
|
Pogadaj ze swoim idolem Urbanem Jureczkiem , on przecież zostawił majątek 120 milionów i zapewne jego spadkobiercy mogliby w Wisłę wsypać tą kasę.
A mówiąc poważnie - szacun dla kibiców Legii za to jak na ostatnim meczu "pożegnali" tą kreaturę
Każdemu z cracovii to mówię- Wisła to klub z piękną , przedwojenną tradycją , założony przez Polaków .Po wojnie na parę lat został "siłowo" przejęty przez resort . Tak samo jak Polska została wbrew woli narodu przejęta przez komunę . I co , Polski też się wstydzisz i na nią plujesz ?!