Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 11.10.2022, 07:28
Władzio jak robotnik na budowie dostał polecenie to je wykonał. Sam z siebie raczej nie wpadł na pomysł walenia w TJ.
Mnie i tak załamują reakcje wśród kibiców chwalącego go za ten skecz, bo przecież powiedział jak jest .
Kuba też dostał owacje bo powiedział zajebałem.
Ja to np. chciałbym się dowiedzieć od szanownego prezesa jak to jest, że klub ma dziurę w budżecie (przy założeniu, że wszystkie transfery out zostaną spłacone) na poziomie 1,3mln mimo, że aktualna frekwencja jest dużo wyższa od tej zakładanej przed sezonem, a niektóre transfery nie zostały zrealizowane (lewy obrońca, środkowy pomocnik). Dodatkowo odszedł Mehremić (transfer gotówkowy). Kto za to odpowiada i gdzie są te pieniądze? Wydaje mi się, że to bliższe temu czym zajmuje się prezes, a odpowiedzi nie otrzymaliśmy.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując