bridgeburner napisał(a):

Ale dlaczego ma oddawać za tyle ile nabył skoro jego zdaniem te udziały są teraz warte wielokrotnie więcej ?( i nie tylko jego skoro za niecałe 4% zapłacili mniejszościowi po 1,5 mln)
Trudno mieć pretensje o 7,5 tys zł, tak naprawdę mogli objąć te udziały po 1zl, ważniejsze było że dali pieniądze na bieżącą działalność
Inna sprawa to na jaki % zostało to ustalone
|
Dokładnie tak, ale jak myślisz ile ludzi to zrozumie? Niewielu.
Kupił akcje tanio, dlaczego? Może dlatego, że nikt 4 lata temu nikt nie chciał tego trupa, oni wzięli, pracowali ciężko dołożyli coś hajsu od siebie i jak najbardziej ma prawo oczekiwać, że po takim czasie sprzeda te udziały po wartości rynkowej, a nie po wartości zakupu.
No, ale wiadomo na Wiśle mogą zarabiać tylko kibice przy wypuszczaniu pamiątek, broń boże, żeby właściciel, jej kibic zarobił chociaż złotówkę za swoją inwestycję i pracę przez te lata.