Wyświetl pojedynczy post
nero
Hanys
 
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3815
Stary 07.10.2022, 10:19
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
Ale dlaczego ma oddawać za tyle ile nabył skoro jego zdaniem te udziały są teraz warte wielokrotnie więcej ?( i nie tylko jego skoro za niecałe 4% zapłacili mniejszościowi po 1,5 mln)
Trudno mieć pretensje o 7,5 tys zł, tak naprawdę mogli objąć te udziały po 1zl, ważniejsze było że dali pieniądze na bieżącą działalność
Inna sprawa to na jaki % zostało to ustalone
Dokładnie tak, ale jak myślisz ile ludzi to zrozumie? Niewielu.

Kupił akcje tanio, dlaczego? Może dlatego, że nikt 4 lata temu nikt nie chciał tego trupa, oni wzięli, pracowali ciężko dołożyli coś hajsu od siebie i jak najbardziej ma prawo oczekiwać, że po takim czasie sprzeda te udziały po wartości rynkowej, a nie po wartości zakupu.

No, ale wiadomo na Wiśle mogą zarabiać tylko kibice przy wypuszczaniu pamiątek, broń boże, żeby właściciel, jej kibic zarobił chociaż złotówkę za swoją inwestycję i pracę przez te lata.
MECZE, BRAMKI, SKRÓTY WISŁY Z 20 LAT.

Ponad 1000 GB - coś potrzeba pisz na PW lub e-mail [email protected]

22 płyty DVD, a na nich cały sezon 2017/18 i 2018/19 (mecze, skróty, bramki) oddam za 100 zł + koszt wysyłki
Odpowiedz cytując