Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 04.10.2022, 12:06
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Logicznym jest, iż bardzo duży wpływ na decyzję Brzęczka mieli kibice. Szczególnie podczas meczu w Chojnicach - jak zobaczyłem zdjęcia to wszystko było jasne. Ławka trenerska na wyciągnięcie ręki. Sam Karcz potwierdził, że sporo obelg i wyzwisk padło ze strony sektora gości.

Nie mam wątpliwości, że kibice walnie przyczynili się do takiej decyzji, wywierając duży nacisk, już powoli zaczęło się w Rzeszowie.

Tak, więc Wujek zrezygnował głównie ze względu na siebie, a nie dobro Wisły. Zresztą kto postąpiłby inaczej?
Zgodnie z tym co wczoraj pisałemi jagul się oczywiście śmiał:

https://sport.interia.pl/klub-wisla-...sl,nId,6326229

"Z naszych informacji wynika, że Kuba Błaszczykowski sam go namówił do rezygnacji. Absolutnie nie dlatego, że uważał, iż były selekcjoner miałby sobie nie poradzić z gaszeniem pożaru. Bardziej z tego powodu, że widział hejt, jaki się nakręcił przeciw trenerowi."

Podtrzymuje to co również wczoraj psiałem, przeczuwam że Kuba po bracie i Wujku będzie następny - to w nawiązaniu do spotkania w zeszłym tygodniu.

Odpowiedz cytując