Wyświetl pojedynczy post
sorino
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1490
Stary 03.10.2022, 16:26
Robcio napisał(a):Wyświetl post
Szacunek dla Brzęczka że podjął się ratowania Wisły w trudnym momencie dla niej i dla niego samego (zepsuta reputacja po reprezentacji). Nie mam wątpliwości że cały czas starał się i pracował na 100%, być może chciał nawet upiec dwie pieczenie na jednym ogniu (odbudować drużynę i pokazać że jest dobrym trenerem).

Nie wyszło. Powodów i winnych takiego stanu rzeczy pewnie by się znalazło mnóstwo, zaczynając od jego samego poprzez piłkarzy aż do Świętego Trio.

Ja tam życzę Jurkowi sukcesów w dalszej karierze trenerskiej, o ile będzie chciał ją kontynuować.
Powodzenia
Chyba syndrom sztokholmski wjechał ci za mocno. Jakiego ratowania? Brzęczkowi skończył się kontrakt z PZPN z końcem 2021 roku i już po 1 meczu w rundzie Guli szykował się do zajęcia posadki trenera w klubie władanym przez rodzinę. Po porażce ze Stalą, Wisła nadal nie była w strefie spadkowej. Wuja zrobił żenującą serię 1 wygranej w 14 meczach i spuścił Wisłę z hukiem z Ekstraklasy przed ostatnią kolejką.

Dodatkowo rozwalił całe struktury sportowe w klubie, na początku pogonił dyrektora sportowego, potem odeszli skauci. Na koniec jego dezercja po zmarnowaniu przerwy reprezentacyjnej.

Kadencja Brzęczka to kompromitacja, nie dość że pozbawił Wisłę Ekstraklasy, to jeszcze zawalił start sezonu I ligi. A przypominam że jeszcze zanim spuścił Wisłę z Ekstraklasy to ucieszony anonsował w wywiadach że zostanie w Wiśle również w I lidze. Wyszła z tego podwójna katastrofa.

Wuja już na zawsze pozostanie czarnym punktem w historii Wisły, jedyne na co zasłużył to milczenie.
Odpowiedz cytując