|
Logicznym jest, iż bardzo duży wpływ na decyzję Brzęczka mieli kibice. Szczególnie podczas meczu w Chojnicach - jak zobaczyłem zdjęcia to wszystko było jasne. Ławka trenerska na wyciągnięcie ręki. Sam Karcz potwierdził, że sporo obelg i wyzwisk padło ze strony sektora gości.
Nie mam wątpliwości, że kibice walnie przyczynili się do takiej decyzji, wywierając duży nacisk, już powoli zaczęło się w Rzeszowie.
Tak, więc Wujek zrezygnował głównie ze względu na siebie, a nie dobro Wisły. Zresztą kto postąpiłby inaczej?
|