Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

Lucjusz za logike to sie nie bierz
|
Lucjusz mitomanie z syndromem oblężonej twierdzy, myślisz że te Twoje wysrywy ktoś czyta? Nie ma nepotyzmu w Wiśle? To kto sprzedaje kiełbaski?
Mam prośbę do Ciebie, daj tutaj podyskutować ludziom którym rzeczywiście zależy na tym klubie. A jak chcesz polizać wora błaszczykowskiemu to możesz to robić w innym miejscu.