Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#101
Stary 02.10.2022, 18:30
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Znowu walisz w punkt "Błaszczykowski sieje ferment w szatni" tak jakbyś był jej bywalcem... TEGO NIE WIEMY i wszystkie znaki na niebie wskazują, że tak nie jest, bo nie wierzę, że przez dwa lata nikt by pary z ust nie puścił.

PS:
Przypominam, że za Hyballi prowadziliśmy 3:0 z Piastem by przegrać 4:3 u siebie... Też przez Kubę? Już wtedy zapoczątkował się ten kuriozalny trend.
Błaszczykowski zasiał ferment już dawno położeniem lagi na wyniki, jeżeli nie grozi spadek. Dwa razy udało się wybronić, trzecim razem trener był najsłabszy i się nie udało.

Ale o czym ma ktoś puszczać parę? Teraz minimalizm, frajerstwo i plaża na treningach to norma. Żaden temat. Pamiętasz co powiedział Frydrych tuż przed odejściem? Że go oszukano opisując Wisłę jako klub z ambicjami gry o najwyższe cele. Czego chcesz więcej?

Z Piastem widać było rękę Hyballi. A że Buchal to drewno i przekręcił nas sędzia to się zdarza. W kolejnym meczu gnietliśmy śląsk we Wrocławiu ze składem połowę tańszym niż ten z którym spuścił nas Brzęczek.

Dzięki Hyballi na krótko znowu zaczęliśmy działać jak normalny klub sportowy, gdzie istotą jest praca na treningach i wyniki w meczach, a nie rodzinna atmosfera, szacunek do legend i wazelina do właściciela...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując