Wyświetl pojedynczy post
kopaczoholik
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1455
Stary 01.10.2022, 23:01
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Nie ma co się bić w pierś, bo wcześniej Wujek nie miał okresu przygotowawczego do sezonu. Gra początkowo było lepsza za guli to fakt, ale potem się rozlazło wszystko po Płocku tak samo jak tu po Chrobrym (tylko w tej 1 lidze nie było dobrej gry).


Seria jaką uzyskał w pieciu ostatnich meczach jest gorsza niż w eklapie...
Zawsze to jakiś wyczyn

Uważam, że Brzęczek powinien odejść dla naszego i swojego dobra... Upada mit dobrego trenera, skrzywdzonego przez los (Wisła Płock, reprezentacja) itd...
Odpowiedz cytując