Temat
:
Jerzy Brzęczek trenerem Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
kopaczoholik
Senior Member
Od: 07.2009
Offline
#
1455
01.10.2022, 23:01
LucjuszWielki
napisał(a):
Nie ma co się bić w pierś, bo wcześniej Wujek nie miał okresu przygotowawczego do sezonu. Gra początkowo było lepsza za guli to fakt, ale potem się rozlazło wszystko po Płocku tak samo jak tu po Chrobrym (tylko w tej 1 lidze nie było dobrej gry).
Seria jaką uzyskał w pieciu ostatnich meczach jest gorsza niż w eklapie...
Zawsze to jakiś wyczyn
Uważam, że Brzęczek powinien odejść dla naszego i swojego dobra... Upada mit dobrego trenera, skrzywdzonego przez los (Wisła Płock, reprezentacja) itd...
kopaczoholik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kopaczoholik
Znajdź inne posty napisane przez kopaczoholik