|
Nie ma co się bić w pierś, bo wcześniej Wujek nie miał okresu przygotowawczego do sezonu. Gra początkowo było lepsza za guli to fakt, ale potem się rozlazło wszystko po Płocku tak samo jak tu po Chrobrym (tylko w tej 1 lidze nie było dobrej gry).
Seria jaką uzyskał w pieciu ostatnich meczach jest gorsza niż w eklapie...
|