Twoja negatywna opinia na mój temat mnie bardzo cieszy.
Zacząłbym się mocno martwić, gdybym usłyszał pochwałę
Oznaczałoby, że palnąłem jakiś Droździzm.
A użytkownik Paweł się wyrabia. Fajną ripostą sprawił, że uśmiechnąłem się pod nosem. Jest progres.