sevenheaven napisał(a):

|
Głupoty piszesz.. po pierwsze nasz budżet jest większy niż 14 milionów i jest największym budżetem w całej lidze.. po drugie Ondrasek i Uryga kosztują nas okrągłe 0, bo już od zeszłego sezonu ZUS im wypłaca pensję, a nie Wisła
|
Chciałbym mieć jakieś dane na poparcie tego płacenia przez ZUS