serek.c2 napisał(a):

|
Rozmawiamy cały czas. Oni sobie doskonale zdają sprawę, że cierpliwość kibiców jest już bardzo nadwyrężona. Na pewno nie jest tak, że im to koło pióra lata, jak tu się w temacie sugeruje.
|
A czy możecie poprosić Jarosława K., żeby przestal kocopoły pisać na TT, bo tylko podgrzewa atmosferę?
Pisanie o mentalu jest być może częsciowo prawdą, ale przynajmniej dołożby do tego minimum rzetelnej analizy, jak na binarnego i ścisłomyślącego człowiek przystało .
Wiem, że każdy ma prawo do swojego zdania, ale on jest kurna właścicielem, a czasem pieprzy 3 po 3.
Może on tego nie widzi?