Wyświetl pojedynczy post
MMTS
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2006
Skąd: 4 km od R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3454
Stary 06.09.2022, 08:26
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Rozmawiamy cały czas. Oni sobie doskonale zdają sprawę, że cierpliwość kibiców jest już bardzo nadwyrężona. Na pewno nie jest tak, że im to koło pióra lata, jak tu się w temacie sugeruje.
A czy możecie poprosić Jarosława K., żeby przestal kocopoły pisać na TT, bo tylko podgrzewa atmosferę?
Pisanie o mentalu jest być może częsciowo prawdą, ale przynajmniej dołożby do tego minimum rzetelnej analizy, jak na binarnego i ścisłomyślącego człowiek przystało .

Wiem, że każdy ma prawo do swojego zdania, ale on jest kurna właścicielem, a czasem pieprzy 3 po 3.
Może on tego nie widzi?
Odpowiedz cytując