TS FANATIC napisał(a):

serek.c2
a tak całkiem poważnie
planujecie jakieś rozmowy z Prezesem, właścicielami
jesteście siła skupiającą 2500 osób
może oni powinni mieć jasny przekaz, że nasza cierpliwość się kończy
|
Rozmawiamy cały czas. Oni sobie doskonale zdają sprawę, że cierpliwość kibiców jest już bardzo nadwyrężona. Na pewno nie jest tak, że im to koło pióra lata, jak tu się w temacie sugeruje.