Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3450
Stary 05.09.2022, 21:24
TS FANATIC napisał(a):Wyświetl post
serek.c2
a tak całkiem poważnie
planujecie jakieś rozmowy z Prezesem, właścicielami
jesteście siła skupiającą 2500 osób
może oni powinni mieć jasny przekaz, że nasza cierpliwość się kończy
Rozmawiamy cały czas. Oni sobie doskonale zdają sprawę, że cierpliwość kibiców jest już bardzo nadwyrężona. Na pewno nie jest tak, że im to koło pióra lata, jak tu się w temacie sugeruje.
Odpowiedz cytując