Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

jestem zachwycony jakością Rodado , gołym okiem widać , że takim napastnikiem ostatnio był u nas hmmm chyba Dudu Biton
|
No bez jaj żeby po meczu w Chrobrym Głogów w I lidze od razu takie opinie
Większą jakość ma od napastników po Bitonie w Wiśle ?
Carlitos
Turgeman
Paweł Brożek jak miał siły biegać
Ondrasek w I rundzie
nawet Genkov
Przypomnę , że Kliment też się nieźle pokazał w pierwszym meczu

Niech chłop pogra trochę , bez pompowania balonika .