pepe72 napisał(a):

Małysz, jak dominował na skoczni to mówił, że interesują go tylko dwa dobre skoki w najbliższym konkursie.
Brzęczek powinien mówić, że interesują go 3 punkty w najbliższym meczu.
Stawianie sobie odległych celów nie działa motywująco. Lepiej dzieli się to na małe kawałki. A resztą zajmujemy się w temacie statystycznym.
|
Dwa dobre skoki to nie to samo co: interesuje mnie tylko zwycięstwo. Pokora.
Brzęczek powinien mówić: interesuje mnie tylko dobra, równa gra