sevenheaven napisał(a):

akurat napisał prawdę, skończmy z minimalizmem, każdy zespół, który przyjeżdza na R22 powtarza, że fajnie zagrać na takim stadionie, ale miejsce Wisły jest w ekstraklasie.. może w końcu nasz selekcjoner i trio również to zobaczy i skończą z tym brakiem ambicji
jak szef powtarzałby mi codziennie, że wystarczy zrobić XX zadań, a nie to, że celem jest YY to również nie miałbym takiej motywacji
|
Małysz, jak dominował na skoczni to mówił, że interesują go tylko dwa dobre skoki w najbliższym konkursie.
Brzęczek powinien mówić, że interesują go 3 punkty w najbliższym meczu.
Stawianie sobie odległych celów nie działa motywująco. Lepiej dzieli się to na małe kawałki. A resztą zajmujemy się w temacie statystycznym.