MaLk napisał(a):

Całkowicie masz rację.
Gdyby bowiem było tak, że przez ostatnie lata ciągle popełnialiśmy jakieś błędy, niekiedy nawet powtarzając te same, wskutek tego cały czas balansowaliśmy na granicy spadku aż za którymś razem się wreszcie nie udało, można byłoby twierdzić, że był jakiś problem w klubie.
Ale ponieważ tak nie było, można stwierdzić, że spadek był tylko zbiegiem nieszczęśliwych okoliczności.
|
on i tak nie zrozumie sarkazmu
