Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90808
Stary 24.08.2022, 13:14
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Nie chce mi się dyskutować, wytłuszczone zdanie jest KLUCZEM - sam do końca tego nie pojmuje (w myśl zasady rozumiem, ale pojąć nie mogę) jak to się stało, ale mogę się założyć, że jakbyśmy kolejne 10 sezonów zrobili dokładnie to samo to byśmy nie spadli. Kuriozum ciężkie do wytłumaczenia.
Całkowicie masz rację.

Gdyby bowiem było tak, że przez ostatnie lata ciągle popełnialiśmy jakieś błędy, niekiedy nawet powtarzając te same, wskutek tego cały czas balansowaliśmy na granicy spadku aż za którymś razem się wreszcie nie udało, można byłoby twierdzić, że był jakiś problem w klubie.

Ale ponieważ tak nie było, można stwierdzić, że spadek był tylko zbiegiem nieszczęśliwych okoliczności.
Odpowiedz cytując