Wyświetl pojedynczy post
Arek95
Senior Member
 
 
Od: 07.2017
Skąd: Gród Kraka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 22.08.2022, 13:21
Wygrywamy ze słabszymi rywalami (wyjątek świnia, bo stawiani jako ten kandydat to awansu), czyli uzyskujemy to co najważniejsze - 3 punkty.
Teraz na rozkładzie mocno przeciętny Głogów, który wygląda dramatycznie po odejściu Djudrjevicia, a dopiero wrzesień pokaże nasze prawdziwe oblicze naszego składu w starciach z Puszczą i Ruchem (na dziś odpowiednio 4 i 5 miejsce). Jeżeli wygramy te mecze to można na prawdę sporo jojczyć i psioczyć na temat naszego stylu - którym jest brak stylu i decyzji trenera... No ale kurcze te punkty są, pierwsze miejsce w tabeli, grają młodzi Polacy, bo o taki też fakt walczyło sporo forumowiczów zatem realizujemy plan który był założony przed sezonem. Widać też w starciach Wisły to co napisał MaLk, czyli przeciwnicy czują respekt. Dobitny przykład tego był właśnie ze Skrą, a wcześniej z Resovią czy Odrą, które od początku nastawione są na defensywę ratując się jedynie szybkimi wyjściami z kontry.
Przede wszystkim drużyna musi się zgrywać, a póki co z każdym meczem może te mechanizmy są i się zazębiają, jednak są one tak minimalne że nie można śmiało stwierdzić co poprawnie funkcjonuje. Może w ofensywie jakoś przyzwoicie wyglądają nasze wejścia lewą stroną za sprawą Wachowiaka z Młyńskim, za to dla porównania to prawa strona leży i kwiczy.
Cieszmy się z tego co jest bo zawsze mogło być gorzej.
Odpowiedz cytując