AS82 napisał(a):

|
Nie wiem , pewnie mieli założenia ,żeby sie bronić całym zespołem, i w razie nadarzającej się okazji kontratakować. Mówięo tym ,że to nie my ich zepchneliśmy do obrony , tylko oni sami tak grali ,a nasze ataki to było wolne rozgrywanie piłki , rwane akcje i generalnie męczenie buły.
|
To że wiele rzeczy nam nie wychodzi, robimy nieudolnie, brakuje zgrania to jedno, ale jeśli rywal by poczuł krew, to by było jak z Odrą Opole w 2 połowie to zmienia taktykę.
Sam trener rywali przyznał że mieli inną taktykę, ale nie pozwalaliśmy im na zebranie długich piłek i zdominowaliśmy środek pola. Jeśli więcej trener rywali to przyznaje to może jednak coś w tym jest?
Jeśli ktoś by po kolei odpalił sobie mecze z Sandecja z 1 kolejki i ze Skra to by zobaczył ogromny proges w naszej grze. A mówimy o strarciu z rywalem który ma mimo wszystko 2x więcej punktów niż Sandecja.