Patrzcie patrzcie - Drozd zaczął zmieniać swą definicję zapieprzania.
A jak mu to samo prawie pisałem to twierdził, że to wszystko to się zawiera w zapieprzaniu

))
Jak tak dalej pójdzie to się przyzna do błędu nie przyznając się do niego (jeśli już tego nie zrobił

)
FraMat napisał(a):

A możesz wskazać powody nierealizowania założeń?
Zakładam następujące:
- Nie wiedzą jakie są założenia (czyja to wina?)
- Nie są w stanie realizować założeń (czyja to wina?)
|
Jakby piłkarze zawsze realizowali założenia rozumiejąc je to wszystkie mecze by się kończyły 0:0.
Podam parę powodów :
- brak koncentracji
- nonszalancja
- niewystarczające umiejętności, niedokładność
- zmęczenie
- złe nastawienie psychiczne, słaby mental
- podejście typu MAMY TO, bronimy! Czyli ogólny minimalizm
- nagłe ruszenie i zmiana gry przeciwnika, wynikające z tego zaskoczenie i panika
- brak doświadczenia
Mam pisać dalej?
Oczywiście można próbować winić za to trenera, ale bardzo często wina tkwi w samych zawodnikach.