Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#135
Stary 07.08.2022, 22:41
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Pytanie jak często statystycznie udaje się zamurować 1:0. Bo mam wrażenie, że rzucając monetą wypadł nam już orzeł czwarty raz pod rząd, a my liczymy, że wypadnie jeszcze 18 razy .

To, że nie potrafimy, nawet nie próbujemy, wykorzystać odkrycia się rywala prędzej czy później się zemści.
Masz mylne wrażenie. Wyrzucenie 4 razy orła pod rząd to bardzo mało prawdopodobne zdarzenie. A nasze granie na zero z tyłu to wygląda na celową taktykę Wuja.

Karherop napisał(a):Wyświetl post
Można mówić że nie potrafimy, ale że nie próbujemy? Inne mecze oglądamy kolego

Ja jestem ciekaw ile musimy mieć spotkań "na zero" z tyłu aby paru kibiców potrafiło przyznać że poprawiła się u nas gra obronna a wyniki nie są kwestia przypadku ale wypracowanych schematów.

Teraz zagramy z Gieksa i okaże się że "rywal miał gorszy dzień" albo "wygraliśmy po błędach przeciwnika". Byle by nie powiedzieć że byliśmy lepszym zespołem tylko zawiodła skutecznosc.

I nawiasem mówiąc, widząc jak u nas stosunkowo małym nakładem jakości wygrywamy spotkania, tylko potwierdza jak poziom 1 ligi szoruje dna. To jest przepaść w stosunku do ekstraklasy, mniej więcej na takim poziomie, jak finansowo.
Myślę, że 99% kibiców wali jaka będzie przyczyna byle by były 3 punkty. No może poza jakimiś ewidentnymi wałkami
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując