Hybala bronił się sportowo, okazało się że jest wariatem, teatrzyk Błaszczykowskiego był żenujący i szkodliwy, Błaszczykowskiemu i trio należy się o wiele większy szacunek niż wielu pajaców tutaj im daje - tak to widzę.
Nie zdziwiłbym się gdyby to u nas Niemiec ostatecznie oszalał
