Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86
Stary 23.07.2022, 08:43
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Duda, Młyński, Wachowiak - bardzo solidnie.
Obrona Coley - Łaskcki pokazała jak bardzo elektryczny był Mehremic.
Basha w środku i od razu inaczej wygląda gra.
Dodam też Szywacza który miał fajny debiut w Wiśle.

Fajnie w końcu zacząć weekend od wygranej. Prawie zapomniane uczucie.
Wachowiak rzeczywiście miał parę fajnych przechwytów i kilka razy pociągnął do przodu, za to w obronie po jego stronie wielokrotnie była wyrwa i to właśnie od niego powinno zacząć się uszczelnianie obrony.

Duda wyróżnia się swobodą w operowaniu piłką, dobrym przyjęciem, obawiam się, że jak zagra kilka udanych spotkań, to maksymalnie w lecie przyszłego roku już go u nas nie będzie. Kwiecień jedyne co miał do zaoferowania w pojedynkach z nim, to wycinka przy samej glebie i aż się dziwię, że nie uzbierało mu się na drugą, żółtą kartkę.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując