Taką refleksję miałem przy kawie....
Framat 10-15 lat temu srał żarem w czasach Cupiałowych, kiedy "trenerów zmieniano jak rękawiczki": DAĆ CZAS, JAK ONI MAJĄ SIĘ ZGRAĆ jak co pół roku nowy trener, w klubie X trener pracuje 2 lata i właśnie widać efekty pracy, dajcie popracować dłużej niż kilka miesięcy itd

a dzisiaj 180stopni i coraz większa ilość głosów, że uj tam zgranie to nie ma nic do rzeczy, goście grają całe życie w piłkę, wystarczy jeden trening, a dla tych głupszych, którym trzeba powtórzyć 2 treningi
s1mone napisał(a):

|
O ile uważam, że pierwszy mecz był tragiczny, zarówno w naszym wykonaniu jak i Sandecji to rozbrajają mnie tak daleko idące wnioski wyciągane po tym paździerzu.
|
Szczególnie, kiedy będziemi mieć bardzo realną wizję składu (pytanie kiedy za 3,4 msc?Oby strata punktowa nie była za duża do tego czasu)
--------------BIEGAŃSKI-----------
GRUSZKOWSKI-----COLLEY-URYGA------

----------BASHA---



-------------


(KUBA-od 65 minuty)---FERNANDEZ--------


?
-------------------ONDRASEK--------------------
Nie powiecie mi, że ci goście w zdrowiu nie są w stanie zająć 2-6 lokaty w tej lidze z drwalami sądeckimi.