Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#311
Stary 19.07.2022, 10:02
Taką refleksję miałem przy kawie....

Framat 10-15 lat temu srał żarem w czasach Cupiałowych, kiedy "trenerów zmieniano jak rękawiczki": DAĆ CZAS, JAK ONI MAJĄ SIĘ ZGRAĆ jak co pół roku nowy trener, w klubie X trener pracuje 2 lata i właśnie widać efekty pracy, dajcie popracować dłużej niż kilka miesięcy itd a dzisiaj 180stopni i coraz większa ilość głosów, że uj tam zgranie to nie ma nic do rzeczy, goście grają całe życie w piłkę, wystarczy jeden trening, a dla tych głupszych, którym trzeba powtórzyć 2 treningi





s1mone napisał(a):Wyświetl post
O ile uważam, że pierwszy mecz był tragiczny, zarówno w naszym wykonaniu jak i Sandecji to rozbrajają mnie tak daleko idące wnioski wyciągane po tym paździerzu.
Szczególnie, kiedy będziemi mieć bardzo realną wizję składu (pytanie kiedy za 3,4 msc?Oby strata punktowa nie była za duża do tego czasu)

--------------BIEGAŃSKI-----------

GRUSZKOWSKI-----COLLEY-URYGA------

----------BASHA--- -------------

(KUBA-od 65 minuty)---FERNANDEZ-------- ?

-------------------ONDRASEK--------------------

Nie powiecie mi, że ci goście w zdrowiu nie są w stanie zająć 2-6 lokaty w tej lidze z drwalami sądeckimi.
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 19.07.2022 o godz. 10:38.

Odpowiedz cytując