Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 19.07.2022, 08:49
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Ja rozumiem rozczarowanie spadkiem, chęć szybkiego powrotu do ekstraklasy, chęć oglądania Wisły zwycięskiej. Też jestem rozczarowany. Nie remisem, tylko tym, że musiałem oglądać taki paździerzowy mecz. Ale tu jesteśmy winni zarówno my jak i Sandecja.
Nie chodzi o emocje. Władze klubu są po prostu zadziwiająco powtarzalne w swojej niemocy. Na tyle, że niezwykłe zdziwienie wzbudziłby fakt, gdyby Wiśle udało się wrócić do ekstraklasy, a nie sytuacja przeciwna. Początek w 1 lidze tylko potwierdza tę obserwację, chociaż oczywiście niczego nie przesądza.

Szybki powrót do ekstraklasy to coś więcej niż marzenie kibica. Szczególnie, jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, iż najbliższe 2 lata będą bardzo ciężkie dla większości z nas (przedsiębiorców, pracowników, obywateli), a nasi właściciele to w realiach świata piłki relatywni gołodupcy. My musimy wrócić, bo jeśli nie zrobimy tego teraz... za każdym kolejnym razem będzie coraz trudniej. Pod każdym względem.
Odpowiedz cytując