Karherop napisał(a):

Awansu się nie robi w 1 kolejce. Nawet się go nie robi w jednej rundzie.
Teraz potrzeba na mus wg mnie 2 napastnikow by "ożywić" grę i dac szansę na czołówkę (4-6 miejsce) po jesieni. Zaryzykuję stwierdzenie że im dłużej będzie trwała liga to będziemy grać lepiej i miejsce w barażach jest osiągalne.
|
Naprawdę poza Perreirą, momentami Dudą, Jarochem, Wachowiakiem dostrzegłeś jakieś pozytywy po sobotnim meczu?