Wyświetl pojedynczy post
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90245
Stary 18.07.2022, 11:04
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Awansu się nie robi w 1 kolejce. Nawet się go nie robi w jednej rundzie.

Teraz potrzeba na mus wg mnie 2 napastnikow by "ożywić" grę i dac szansę na czołówkę (4-6 miejsce) po jesieni. Zaryzykuję stwierdzenie że im dłużej będzie trwała liga to będziemy grać lepiej i miejsce w barażach jest osiągalne.
Naprawdę poza Perreirą, momentami Dudą, Jarochem, Wachowiakiem dostrzegłeś jakieś pozytywy po sobotnim meczu?
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując