Wyświetl pojedynczy post
PAWEŁ
Senior Member
 
Od: 09.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#237
Stary 17.07.2022, 16:23
Panowie Brzeczek będąc selekcjonerem, gdy mógł mieć kogo chciał stworzył najgorszą repre jaka kiedykolwiek pamietam. Grająca piach, bez polotu i oczy krwawiły jak się na to widowisko patrzyło.
Jeżeli z takimi zawodnikami grał taki piach to z takim materiałem jaki mamy obecnie myślicie ze to jest problem w zgraniu ? wolne żarty
Nie, ten figurant nadaje się do tarcia chrzanu i żaden czas na zgranie tu nie pomoże . W poprzednim sezonie wygrał 1 słownie jedno spotkanie na 14, miał cały okres przygotowawczy a i tak gramy gówno ale co najgorsze to bez polotu i jakiegokolwiek pomysłu. Mamy gościa który zna się na trenerce jak świnia na gwiazdach. I tu jest problem. Wiec Panie Brzeczek: pakuj manatki i wypier dalaj
Ostatnio edytowane przez PAWEŁ : 17.07.2022 o godz. 16:26.
Odpowiedz cytując