Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#228
Stary 17.07.2022, 13:30
Nikt poważny nie przyjdzie teraz do nas pobrudzić sobie buty.
Jeśli chodzi o Brzęczka i naszą grę, to może rzeczywiście trzeba trochę czasu, żeby oni w jakikolwiek sposób się zgrali. Zawodników mamy jakich mamy, czyli albo młodzi z bliżej nieokreślonym potencjałem, albo wiekowi gracze po większych lub mniejszych przejściach, którzy swoje najlepsze lata mają dawno za sobą.
Jedyne, czego się obawiam, że układ trenersko-właścicielski, w jakim się znajdujemy, bardzo utrudni podejmowanie racjonalnych działań w przypadku braku progresu drużyny.
Chyba nikt nie łudzi się, że z grą, jaką zaprezentowaliśmy z Sandecją, możemy być pewni awansu, ba, nawet o nim myśleć.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując