|
Nikt poważny nie przyjdzie teraz do nas pobrudzić sobie buty.
Jeśli chodzi o Brzęczka i naszą grę, to może rzeczywiście trzeba trochę czasu, żeby oni w jakikolwiek sposób się zgrali. Zawodników mamy jakich mamy, czyli albo młodzi z bliżej nieokreślonym potencjałem, albo wiekowi gracze po większych lub mniejszych przejściach, którzy swoje najlepsze lata mają dawno za sobą.
Jedyne, czego się obawiam, że układ trenersko-właścicielski, w jakim się znajdujemy, bardzo utrudni podejmowanie racjonalnych działań w przypadku braku progresu drużyny.
Chyba nikt nie łudzi się, że z grą, jaką zaprezentowaliśmy z Sandecją, możemy być pewni awansu, ba, nawet o nim myśleć.
[35/54]
Znafca internetowy za sezon 2023/2024
|