radekogi napisał(a):

|
Prawda jest taka że oba krakowskie stadiony to straszne kaszaloty architektoniczne. Nasz jeszcze ratuje wnętrze na styl dawnych stadionów angielskich, gdyby nie ta odległość ...
|
O czym ty pi...szesz?
Znajdź mi jakąś krytykę stadionu Craxy. W odróżnieniu do naszego, który budowały kliki w mieście (nawet nie zapisano przekazania praw autorskich, co jest standardem od lat w kontraktach z urzędami), Craxę budował Fifi (spółka Comarch-miasto) i urzędasy nie miałay głosu decyzyjnego podczas procesu budowy. W efekcie Kaufland był gotowy przed nami, był tańszy taniej i jest bardziej funkcjonalny.