Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21968
Stary 07.07.2022, 23:19
radekogi napisał(a):Wyświetl post
Prawda jest taka że oba krakowskie stadiony to straszne kaszaloty architektoniczne. Nasz jeszcze ratuje wnętrze na styl dawnych stadionów angielskich, gdyby nie ta odległość ...
O czym ty pi...szesz?
Znajdź mi jakąś krytykę stadionu Craxy. W odróżnieniu do naszego, który budowały kliki w mieście (nawet nie zapisano przekazania praw autorskich, co jest standardem od lat w kontraktach z urzędami), Craxę budował Fifi (spółka Comarch-miasto) i urzędasy nie miałay głosu decyzyjnego podczas procesu budowy. W efekcie Kaufland był gotowy przed nami, był tańszy taniej i jest bardziej funkcjonalny.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując