santiago_1986 napisał(a):

|
Kazali mu biegać i po 5 minutach stwierdził, że nie może.
|
Jak po 5 minutach to luz, czyli jednak waleczny, Wisłę ma w sercu, będzie walczył na boisku do upadłego.
Profesjonalista bo już się bałem, że jakiś amatorów wzięliśmy.