|
Ale najśmieszniejsze Jaroo1 że ludzie pewnie by dali gdyby nie zostali potraktowani jak idioci i zło konieczne.Kompletnie zapomniano że to właśnie dzięki kibicom ten klub żyje,że żadna akcja ratunkowa by się nie powiodła gdyby nie kibice.Co już zapomniano jak się kluby z okręgówek do zbiórek przyłączały?
Teraz próbuje się odkręcać wszystko takimi wywiadami jak ten z Brzęczkiem.Pewnie kilka takich dobrych ruchów i kibice wybaczą.Przynajmniej część kibiców.Problem w tym że znowu stracono cenny czas
|