Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 09.06.2022, 11:26
R33 napisał(a):Wyświetl post
Któryś z dziennikarzy, bodajże Krzysztof Stanowski wypowiadał się raz odnośnie właścicieli, że piłka po prostu wciąga i dlatego ciężko się z nią pożegnać.
Po tym jak Leśny oddał Legię czy Cupial pozbył się Wisły już żadne rozwiązanie nie powinno nas zdziwić. Nawet irracjonalne scenariusz mogą się zrealizować.

Jako że mówi się o sporych zmianach to wcale mnie nie zdziwi jak Jazdzynski lub Królewski odsprzeda swoje udziały np Nowak Mosty.

Najgorsze z mojej perspektywy byłoby odejście Jazdzynskiego z układu właścicielskiego lub Balazinskiego z zarządu.
Odpowiedz cytując