sandomingo napisał(a):

Ja się z Tobą zgadzam.
Ale to jest oficjalny argument przedstawiony przez klub, uzasadniający niezgłaszanie rezerw do 4 ligi.
Tak samo mówił Pasieczny na spotkaniu z Socios w listopadzie.
|
To co mówił Pasieczny... Dużo mówił.
Powód jest finansowy, żaden inny. Wyliczyli sobie że poniżej 4 ligi nie ma sensu utrzymywać rezerw, bo poziom jest za niski, ale już 4 poziom kosztuje tyle że nas nie stać.
Ja bym wolał zamiast oldboyów utrzymywać rezerwy, ale co ja tam się znam.