Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23306
Stary 08.06.2022, 11:52
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Ja się z Tobą zgadzam.
Ale to jest oficjalny argument przedstawiony przez klub, uzasadniający niezgłaszanie rezerw do 4 ligi.
Tak samo mówił Pasieczny na spotkaniu z Socios w listopadzie.
To co mówił Pasieczny... Dużo mówił.

Powód jest finansowy, żaden inny. Wyliczyli sobie że poniżej 4 ligi nie ma sensu utrzymywać rezerw, bo poziom jest za niski, ale już 4 poziom kosztuje tyle że nas nie stać.

Ja bym wolał zamiast oldboyów utrzymywać rezerwy, ale co ja tam się znam.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 08.06.2022 o godz. 11:54.
Odpowiedz cytując